Monthly Lesson Fee

$160.00 Regular Price
$125.00Sale Price
Purchase in advance lesson fees that are due at the first of every month.  This provides you with a discounted rate.  $40/each lesson which would equal 160.00 for 4/month paid week to week.
We are trying to help you save money and us time - so we have taken it down to $31.25/lesson if paid in advance. That is a discount of $8.75!
  • Details

    I'm a product detail. I'm a great place to add more details about your product such as sizing, material, care instructions and cleaning instructions.

© 2023 by Nature Org. Proudly created with Wix.com